event-single

GAZİANTEP İLK EĞİTİM FUARI 13 NİSAN 2019 TARİHİNDE AÇILDI

Sinerji Expo Fuarcılık, Gaziantep’te bir ilke imza atarak 1. GEFEST (Gaziantep Eğitim Festivali) ve ÖZOK (Özel Okul Tanıtım Fuarı) Fuarını eş zamanlı olarak Teymur Otelde düzenledi.
13-14 Nisan 2019 tarihinde Teymur Otelde düzenlenen 1. GEFEST fuarında; söyleşiler, imza günleri, akıl-zeka oyunları yarışmaları,  robot yarışmaları, planetaryum çadırı ve uzay şov, atölyeler, sanat etkinlikleri gibi çeşitli etkinlikler düzenlendi.
1. Gaziantep Eğitim Festivalini düzenleyerek Gaziantep’te bir ilke imza attıklarını belirten Sinerji Expo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep VURUŞKAN, “Gaziantep’te 1. GEFEST ve 1. ÖZOK düzenleyerek Gaziantep’te bir ilke imza attık, fuarın çoşkusunu görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlıyorum, önümüzdeki yıllarda ülkemizin farklı kentlerinde eğitim-teknoloji-bilim üçgeninde değişik konseptlerde fuarlarımız ve festivallerimizle karşınıza çıkacağız” dedi. Festivale çok yoğun ilgi gösterildiğini belirten Vuruşkan, Eğitim fuarını Gaziantep’te geleneksel hale getireceklerini söyledi.