1. Gefest

GEEZ-DETAYLAR AŞAĞIDADIR

                                                         25 Temmuz 2020'ye

                                                     kadar indirimli özel fiyat

                                                                  2151 TL

                                                                            Detay, Soru ve KAYIT İçin

                                         WhatsApp : 0-555-1014316 

GEEZ Eğitim Kampı, Alanya-ANTALYA’da bulunan Güvenli Turizm Sertifikası’na ve Covid-19 önlemleri sahip 5 yıldızlı NoxInn Club Hotel’de, ultra herşey dahil konseptte, size uygun olan tarih aralığına göre 2 grup şeklinde, 10-14 Ağustos veya 15-19 Ağustos tarihleri arasında 4 gece-5 gün olarak düzenlenecektir.

GEEZ’i Gaziantep ve İstanbul’da şubeleri bulunan, TOBB onaylı Fuar Düzenleme Sertifikasına sahip ve yıllardır sektörde eğitim ve bilim organizasyonları düzenleyen Sinerji Expo Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti. düzenlemektedir. Sinerji Expo yönetim kurulu akademisyen, sosyolog, yazar ve emekli öğretmenlerden oluşmaktadır.

 

EĞİTİM İÇERİKLERİ

Yazarlık Atölyesi

Atölye İsmi; Kurmacanın Yapısı

Bu atölyenin konusu, öykü, oyun, senaryo ve romana konu olan tarihsel birikim ve güncel uygulamalardır. Çalışmanın sonunda katılımcıların kurmaca metnin yapısını kavraması beklenir. Derslerde power point sunumu yapılır. Power Point dosyaları katılımcıya verilmez. 

Atölyenin İçeriği

 • Kurmacanın Kısa Tarihi 
 • Tarihsel Gelişim (Örnek Çalışma: Çehov’un Şampanya Öyküsü)
 • Öykünün öğeleri 1 Zaman
 • Öykünün Öğeleri 2 Mekan
 • Öykünün Öğeleri 3 Karakter
 • Öykünün Öğeleri 4 Bakış Açısı
 • Öykü öğelerinin bir arada düşünülmesi ve sonlandırılması: (Çatışmanın Kurulması- Düğümler-Öykünün Geliştirilmesi)

 

Girişimcilik Atölyesi

Girişimcilik Atölye çalışması, temel olarak katılımcıların girişimcilik ana teması kendi girişim faaliyetlerini oluşturabilmeleri için yol haritalarını çıkartmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İçerikten de görülebileceği üzere eğitim girişimcilik fikrinin geliştirilmesi ve girişimciliğin temellerinin algılanmasının yanı sıra katılımcıların iş hayatına başladıklarında ihtiyaçları olabilecek bütün becerilerin farkındalığına ve gelişimine yönelik hazırlanmıştır.

Atölyenin İçeriği

 • İnovasyon, yenilik ve girişimcilik
 • Kişisel farkındalık
 • Kişisel ilgi ve beceri alanları
 • Girişimci olmak mı girişimci doğmak mı?
 • Nakit-mekan-zaman-ekip dörtgeni
 • Değişen dünyada müşteri ne ister
 • Değer önerisi ve farklılaşma
 • SWOT analizi
 • İş modeli oluşturma
 • Kanvas iş modeli örnek uygulaması

 

Teknobaz Atölyesi

Oyunbax - Teknoloji Eğitimi

Öğreten konumunda olan kamu, özel ve sivil sektörlerden eğitimci, kolaylaştırıcı ve liderlerin; eğitim ve sınıf uygulamalarında fark katacak güncel teknolojileri, deneyimsel öğrenme metotlarıyla eğitimlerine dahil edilmesinin öğrenildiği eğitimlerdir. Eğitime katılan herkese, eğitim sonunda her katılımcıya Teknoloji Eğitimi (Teknobaz) kitapçığı verilir. Kitapçığın içinde; eğitim süresince oynatılan oyunlar, varyasyonları ve alternatif oyunlar yer alır.

Atölyenin İçeriği

 • Sosyal medya araçlarını kullanarak tanışma ve değerlendirme oyunları
 • Actionbound ile hazine avı
 • Gonoodle ile hareketlenelim
 • Plickers & Riddle & Quizizz ile alternatif değerlendirme araçları
 • Kendi senaryonu yaz ve yönet
 • Canva ile yaratıcılık
 • İnformal alanların teknoloji ile oyunlaştırılması

 

Oyunlaştırma Atölyesi

Oyunbax - Oyunlaştırma Eğitimi

İş yaşamında oyunlaştırma yapmak isteyenlerin, eğitimcilerin, hayatı oyun tadında yaşamak isteyenlerin, oyun ve yaratıcı sektörlerde çalışanların günlük hayatlarında ve iş yaşamlarında karşılaştıkları motivasyonel sorunlara oyunlaştırılmış çözümler geliştirebilecekleri bir eğitim modülüdür. Eğitim sonunda, eğitime katılan herkese Oyunlaştırma Eğitimi kitapçığı verilir. Kitapçığın içinde; eğitim süresince oynatılan oyunlar, varyasyonları ve alternatif oyunlar yer alır.

Atölyenin İçeriği

 • Oyunla Tanışma
 • Oyun, Eğitsel Oyun ve Oyunlaştırma
 • Takım Çalışması & Grup Dinamiği Oyunları
 • Oyun Elementleri
 • Oyun Mekanikleri
 • Oyunlaştırma Ölçümlemeleri
 • Oyunlaştırma Tasarımı

 

SORULARLA GEEZ

 

1) GEEZ Nedir ve kim düzenliyor?

GEEZ (Geleceğin Eğitimi & Eğitimcileri Zirvesi), Okul kavramının farklılaşacağı, öğrenci hedeflerinin değişeceği, aile beklentilerinin artacağı, yeni öğrenme modellerinin ortaya çıkacağı, birçok dijital platformun hayatımıza gireceği, derslerin oyunlaştırılarak anlatılacağı, ödev kavramının unutulacağı, aile işbirliklerinin öneminin daha iyi anlaşılacağı, e-kitap, e-defter, e-öğrenme gibi birçok E’nin daha fazla konuşulacağı, kariyer ve meslek hedeflerinin değişeceği yeni dünya düzeninde eğitimin tüm paydaşlarının GELECEĞE HAZIRLIK YAPMAK ADINA öğrenmek, araştırmak, tartışmak, bilgi güncellemek ve sosyal bir ağ yaratmak için bir araya gelerek yeni nesil eğitimci ekosistemini oluşturduğu, eğlenirken öğretmek ve öğrettikçe eğlendirmek (öğrenme ve eğlenmenin bir arada olduğu, yaratıcı öğrenme fikirlerinin yarıştığı) için düzenlenen üst düzey bir organizasyondur.

2) Kampa kimler katılabilir?

Kampa,  yeni nesil eğitim ekosistemine hazırlanan öğretmenler, öğretmen adayları, eğitimciler,  eğitim yöneticileri, öğrenme ve araştırma isteklisi yetişkinler ve ebeveynler katılabilir.

3) Başvurumu nasıl yapabilirim?

Başvurular 0(555)-1014316 veya 0(555)-1014317 numaralı telefonları arayarak veya whatsapp üzerinden yapılabilir. Ayrıca info@sinerjiexpofuar.com adresine isim-soyisim-yaş-meslek-telefon numarası-havale-eft dekontu ve seçilen uzmanlık alanı (girişimcilik veya yazarlık) mail olarak gönderilerekte yapılabilir.

4) Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemenin 1000 TL’sini kayıt oluşturulması sırasında Sinerji Expo Fuarcılık & Organizasyon Ltd. Şti adına aşağıdaki hesap numarasına isim-soyisim belirterek havale-eft ile göndermek gerekmektedir. Kalan miktar organizasyon öncesi aynı hesap numarasına havale edilerek ödemenin organizasyon öncesi tamamlanması gerekmektedir.

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Banka Adı: Yapı Kredi Bankası

Şubesi: Karagöz-Gaziantep

Şube Kodu: 403

Hesap No: 54341763

IBAN: TR 52 0006 7010 0000 0054 3417 63

Hesap Adı: Sinerji Expo Fuarcılık ve Ticaret Ltd. Şti.

Vergi Dairesi-No: Şahinbey - 7710505782

5) İndirimli fiyatlarınız var mı?

Evet, iki veya daha fazla kişi katılımlarda her bir katılımcıya %5, öğrenci katılımcılara %5 indirim uygulanacaktır. Ayrıca 25 Temmuza kadar yapılan başvurularda 2390 TL yerine %10 erken kayıt indirimi uygulanacak ve fiyat 2151 TL olacaktır. İkili katılım ve öğrenci indirimlerinden yalnızca bir tanesinden faydalanılabilir.

6) Kontenjan sınırı var mı?

Kamp her bir tarihte toplam 90 kişiyle sınırlıdır.

7) Konaklama yapılacak odalar nasıl?

Konaklama otelin standart odalarında 2’şer kişi olarak paylaşımlı şekilde yapılacaktır.

8) Uzmanlık alanı olan Yazarlık Atölyesi ve Girişimcilik Atölyesine aynı anda katılabilir miyim?

Yazarlık Atölyesi ve Girişimcilik Atölyesi kampın uzmanlık alan eğitimleridir. Bu eğitimler eş zamanlı şekilde verilecektir. Her birinin kontenjanı 45’tir. Her iki eğitimden uzmanlaşmak istenilen yalnızca 1 tanesi seçilecektir.

9) Eğitimleri kimler verecek ve hangisinde sertifika verilecek?

Eğitimleri ülke çapında tanınan profesyonel eğitimciler verecektir. Eğitimci kadromuz ve eğitimler sonunda verilecek belgeler aşağıda verilmiştir. Katılım sertifikaları AKEV Üniversiteleri SEM onaylı ve e-devlet üzerinde görülebilen serifikalardır.

Eğitim

Eğitmen

Saati

Belge

Eğitimde Oyunlaştırma

Nurşah YILMAZ

4

Katılım Belgesi

Teknobaz Atölyesi

Tuğba ÇANŞALI

4

Katılım Belgesi

Öğrenmeyi Yönetmek ve Etkili İletişim

Prof. Dr. Kamile AKGÜN

1

Katılım Sertifikası

Yazarlık Atölyesi

Gürsel KORAT

8

Katılım Sertifikası

Girişimcilik Atölyesi

İnanç AYAR

8

Katılım Sertifikası

 

10) Sertifika ve katılım belgelerini ne zaman alacağız?

Katılım belgeleri otelde katılımcılara verilecektir. Sertifikalar ise katılımcıların adreslerine daha sonra iletilecektir.

11) Konaklama yapmak zorunda mıyım?

Evet, organizasyon otel konaklamalı bir organizasyondur

12) Yakınlarımızla katılabilir miyiz?

Evet, yukarıda saydığımız gruplardan olmasa bile bir yakınızla %5 indirimden faydalanarak etkinliğe katılabilirsiniz.

13) 10-14 ve 15-19 Ağustosta düzenlenecek kamplar birbirinden farklı mı?

Hayır, her iki kampta içerik olarak birbirinin aynısıdır. Kişiler uygun tarihteki kampa katılabilirler.

14) GEEZ organizasyonu sonraki tarihlerde düzenlenecek mi?

Evet, GEEZ yaz ve kış dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez tekrarlanacaktır. Her defasında farklı eğitim modelleri ve kişisel gelişim öğretileri üzerine kurulu yeni programlarla sizlerle birlikte olacaktır.

15) Covid-19 ile ilgili önlemleriniz neler?

Etkinlik oteli Türkiye'de ilk Hijyen Sertifikası alan otellerdendir. Güvenli Turizm Hijyen Sertifikasına sahip otel kendi hijyen önlemlerini üst düzeyde almıştır. Odalar yeterli büyüklükte ve hergün ekstra ve anti-bakteriyel ve anti-virüssel temizliği yapılacaktır. Etkinlikteki birçok eğitim küçük çaplı 30-40'ar kişilik gruplar halinde (paralel oturumlar) gerçekleştirilecektir. Otelin 180 kişilik eğitim salonuna 'Öğrenmeyi Yönetmek ve Etkili İletişim' söyleşisi dışında aynı anda en fazla 45-50 kişi alınacaktır. Atölye ve söyleşiler arasında salon hızlı bir şekilde havalandırılacak ve anti-virüs spreylerle dezenfentasyonu sağlanacaktır. Maske ve eldiven heran tarafımızdan sağlanacaktır. Kalem, bloknot, çanta vb gibi eşyalar kişiye özel olacak şekilde Sinerji Expo tarafından sağlanacaktır. Ayrıca katılımcıların hergün ateş ölçümleri gerçekleştirilecektir.

16) Burada cevabını bulamadığım bir sorum var, en hızlı nasıl cevap alırım?

Sinerji Expo Fuarcılık ve Organizasyon’un 0-555-1014316 numaralı WhatsApp hattından 7/24 bilgi edinebilirsiniz.

 

Fuar Takvimi: